Pasaules beigas?

Hey Hey Heylejupielāde (1)

Ak dievs. Aizej tagad uz tualeti, nostājies pie spoguļa, ja tev nav spogulis, tad ar skolas bildi pietiks, un pajautā tam cilvēkam, kurš tev tur priekšā stāv, vai viņš ir atkarīgs. Ja tu nesmēķē, nelieto alkaholu, nesēdi pie interneta, nemīcies ar pretējā dzimuma pārstāvjiem, neēd cukuru, nedzer kafiju, nespēlē spēles vairāk kā vajadzētu, tad es tevi apsveicu, bet tagad par to nav runa. Runas tagad nav, šis ir teksts. Bet teksts par to arī nebūs, lol.

Lai arī cik ilgi cilvēki nebūtu dzīvojuši bez telefoniem, datoriem, teļļukiem, blablabla, mūsu pirmsteči tomēr kādreiz dzīvoja sazinoties ar pasta baložiem un izklaidējoties skatoties uz bezpajumtniekiem kuri sit viens otru līdz nāvei peļķē izmirkušas maizes dēļ. Tu jūti pēc kā šeit sāk ost, bet teksts nav par saziņu un izklaidi. Padomā, vai tu varētu izdzīvot vienu darbadienu bez ELEKTRĪBAS? Es vakar domāju, cik daudz es sasniegtu, ja atslēgtu sev visas izklaidējošās elektriskās iekārtas. To visu aizstātu grāmatas un citas izklaides, kas mūsdienu tīnim liekas kā kaut kas ļoti inteliģents un smadzenes plosošs. Tavas pupainās klasesbiedrenes, kuras lasa mainstream frančīzes kā 50 Shades of Grey neskaitās. Anyway, ja pēkšņi iedzīvotājam atslēgtu elektrību, viņš jau pēc pāris stundām izskatītos pēc Silent Hill iedzīvotāja, jo, ja viņš spētu pat izdzīvot bez TV un PC un AD (android, tas ir legit) ierīcēm nedēļu, klāt tam visam nāk elektriskā plīts , elektriskā apkure, gaisma no lampām. Elektrība ir forša lieta, bet ja nu pēkšņi viņa tā ņem un pazūd kā šķiltavas pēc tusiņa? Protams, es nemērķēju būt fizikas doktors, bet man kā parastam skolniekam elektrība neliekās kā kaut kas tāds, ko var  saglabāt seifā. Tāpēc ir forši, ja tev ir paveicies būt skautam, kāds es, protams, neesmu. Bet skauti mācēs izdzīvot, kad sāksies zombiju apokalipse. Pff, priekš tam viņus arī māca.

Enīvei, nebāžam pirkstus rozetē un  atceramies par dzīvi aiz pilsētas loga.

Čū! 🙂

                                                                    

2 komentāri

Filed under Pieraksti

2 responses to “Pasaules beigas?

  1. Oskars

    Tu esi ģēnijs 😀 Tavi raksti ir vienkārši unikāli, vēl neesmu atrāvies un tik ziņkārības pēc lasu, lasu un lasu 😉 interesanti!

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s